+38(04579)28315|office@tau-quadra.com
Про нас2018-10-16T11:20:00+00:00

ХТО МИ

За час своєї роботи ми успішно завершили велику кількість проектів. Наші клієнти відносяться до різних сфер бізнесу. Ми також працюємо не лише з бізнесом, але і з іншими організаціям різних спрямувань.

Сектора у яких ми маємо досвід: Продаж сільськогосподарського обладнання та будівельно-дорожньої техніки, Охорона здоров’я, Ветеринарія, Рітейл, Керування нерухомістю, Енергогенерація, Рекрутинг, Кейтеринг.
Корпоративні портали: розробка та кастомізація корпоративних рішень, Автоматизація робочих процесів та оптимізація бізнес-процесів,
Електронний документообіг. SharePoint LMS – модуль, що дозволяє інтегрувати нові та існуючі елементи підготовки персоналу: тренування, документація, матеріали і методи навчання. Супровід проекту. Рефакторинг системи управління проектами, що дозволяє створювати, редагувати проекти і управляти ними. Додавання і настройка служби звітів. Розробка довідкової служби з технічної комунікації. Система управління мультивалютними операціями для міжнародних відряджень. Програмний модуль для замовлення різноманітних послуг: таксі, госп. роботи в офісі, ремонт та обслуговування автомобілів, подорожей, відпустки и т.ін. Ведення обліку нещасних випадків. Організація взаємодії між Sharepoint та вибраними службами Office365 (наприклад, Microsoft Teams, Skype for Business), Міграція з SP 2010/2013 до SP2016 з новим дизайном та UX плюс додавання нових суб-сайтів та функцій.

Рішення, які підвищують рівень демократії і прозорості діяльності органів державної і місцевої влади (Інтренет портали, веб портали, мобільні додатки, інтеграція ГІС систем з Share Point):
Дозвільна система та система отримання електронних сервісів громадянами та суб’єктами підприємницької діяльності,
Управління нерухомістю та земле,
Краудфандінговая платформа публічних проектів,
Електронні заявки з питань благоустрою та порядку в місті,
Е-парламент (запит публічної інформації, депутатський запит, підготовка і обговорення законопроектів).

Розроблявся інформаційний ресурс, на якому консолідовано інформацію про місцезнаходження та специфіку освітніх послуг усіх дошкільних учбових закладів міста Києва, та який надає можливість батькам записувати дітей до дошкільного учбового закладу за допомогою Інтернету. Створення освітнього інформаційного простору для вільного та всебічного спілкування, обміну інформацією, обговорення та вирішення проблем на загальношкільному форумі в рамках класів, учнівських груп за інтересами, батьківського комітету та проектної групи.

ТЯЖКІ ЗАВДАННЯ ВИКОНУЮТЬСЯ НЕГАЙНО НЕМОЖЛИВІ, – ТРОХИ ПІЗНІШЕ

ПЛАНУВАННЯ

СПОЧАТКУ ПЛАН

Ми ретельно плануємо процес розробки і всі бізнес-процеси, які пов’язані з системою.

Зв’яжіться з нами

РОЗРОБКА

ТІЛЬКИ КРАЩІ РІШЕННЯ

Ми використовуємо весь наш досвід розробки для того, щоб створити найкращий продукт.

Зв’яжіться з нами

ПІДТРИМКА

ТУРБОТА ПРО БІЗНЕС

Ми підтримуємо наші продукти, щоб забезпечити кращий досвід для наших клієнтів.

Зв’яжіться з нами

Наші партнери

РОЗПОЧНІТЬ ЗМІНИ
Станьте лідером.

ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ