+38(04579)28315|office@tau-quadra.com

Національний Форум розвитку МСБ 2018

“Національний Форум розвитку МСБ 2018”, орієнтований на розвиток та зростання МСП в Україні, зібрав 26 червня в Києві під одним дахом близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ.

Форум організований Торгово-промисловою палатою України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в рамках проекту “EU4Business FORBIZ”.

Представників МСП запрошують взяти участь у цьому форумі та познайомитись з міжнародними проектами підтримки МСП та фінансовими установами, а також обговорити з експертами перспективи бізнесу та існуючі можливості для підтримки його зростання. Під час заходу учасники отримають інформацію про європейські інструменти та механізми розвитку бізнесу, а також дізнаються про ефективні фінансові інструменти для МСП від банківського сектору.

Також учасники зможуть взяти участь у пленарних дискусіях і семінарах, де в якості спікерів виступатимуть провідні фахівці та експерти МСП, які під час обговорення нададуть свої рекомендації і поради, а також поділяться своїм досвідом у створенні успішних бізнес-моделей.

Участь у форумі надасть можливість напрацювати мережу унікальних професійних контактів та збільшити шанси на розвиток успішного власного бізнесу.

Форум проходить на тлі нової економічної політики уряду, яка приділяє більше уваги МСП. Завдяки постійній допомозі міжнародного співтовариства та фінансових установ МСП в Україні отримують нові розширені можливості для розвитку підприємницького потенціалу країни.

2018-08-10T09:52:42+00:00